Anıl 2019 Koleksiyon: 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Anıl markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım ürününü sunmaktayız.Bu 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Anıl markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Anıl markasına ait 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S, M, L, XL, bedenlere sahip 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım, Somon, Ekru renk seçeneklerine sahip.

Anıl 9538 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 2 Li İnce Askılı Atlet Slip Takım ürünü faturada "Anıl 9538" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.