2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up

2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up
Anıl 2016 Koleksiyonu: 2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Büstiyer pantolon takım
İçerik: 92% Viscose 8% Elastan

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının 2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek 2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, 85B, 90B, bedenlere sahip 2 Li Koton Büstiyer Pantolon Takım Push Up, Leopar renk seçeneklerine sahip.Anıl 4137 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Anıl Büstiyer & Jartiyer

80,90 TL   %10
72,81 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün