2 Li Sütyen Slip Takım Push Up

2 Li Sütyen Slip Takım Push Up

2020 Anıl Sütyen Takımları

91.90 TL   %20
73.52 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Somon-80B
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Anıl 2020 Koleksiyon: 2 Li Sütyen Slip Takım Push Up

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle 2 Li Sütyen Slip Takım Push Up modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının 2 Li Sütyen Slip Takım Push Up modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Somon, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan 2 Li Sütyen Slip Takım Push Up için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4706 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 2 Li Sütyen Slip Takım Push Up ürünü faturada "Anıl 4706" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.