90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET

3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında Reflections markasının 3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Reflections markasının tasarımları, hem de Reflections markasının ürün kalitesi size 3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET ürününü önermemizi sağlamaktadır.


MAJESTIC

Reflections markası bu 3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan 3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Reflections R 3272 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3272 MAJESTIC NIGHTWEAR SET ürünü faturada "Reflections R 3272" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
107.88 TL   %17
89,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün