Reflections 2018 Koleksiyon: 3294 MERRY GECELİK+SABAHLIK TAKIM

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


MERRY

Gecelik Sabahlık Takımları arasında Reflections markasına ait 3294 MERRY GECELİK+SABAHLIK TAKIM modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Reflections markasına ait 3294 MERRY GECELİK+SABAHLIK TAKIM modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan 3294 MERRY GECELİK+SABAHLIK TAKIM için, S, M bedenleri bulunmaktadır.Reflections 3294 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3294 MERRY GECELİK+SABAHLIK TAKIM ürünü faturada "Reflections 3294" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.