90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım

3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Bu ürün sadece gecelik sabahlık takımdan ibarettir. Bu seriye ait diğer ürünleri görmek için tıklayınız. 


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Reflections markasına ait 3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Reflections markasına ait 3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Orjinal renk seçeneği\seçenekleri sunan 3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım için, S-M, M-L bedenleri bulunmaktadır.Reflections 3500BARO15K Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3500 Baroque Gecelik+sabahlik Takım ürünü faturada "Reflections 3500BARO15K" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
239.88 TL   %17
199,90 TL
--Tükendi--