90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM

3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

GARDENIA

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Reflections markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Reflections markasının 3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek 3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM modeli olsun gerekse de Reflections markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, bedenlere sahip 3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM, Siyah renk seçeneklerine sahip.Reflections 3571 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3571 REFLECTIONS CAMISOLE TAKIM ürünü faturada "Reflections 3571" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
95.88 TL   %17
79,90 TL
--Tükendi--