90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım

3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Reflections markasına ait 3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Reflections markasına ait 3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Orjinal renk seçeneği\seçenekleri sunan 3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım için, S-M, M-L bedenleri bulunmaktadır.Reflections 3614DOR15B Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3614 Dor Gecelik+sabahlik Takım ürünü faturada "Reflections 3614DOR15B" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
214.8 TL   %17
179,00 TL
--Tükendi--