541 SILKY COTTON ATLET

541 SILKY COTTON ATLET

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


FREE TIME SILK COTTON

Özellikle Reflections markasına ait 541 SILKY COTTON ATLET ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Reflections markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca 541 SILKY COTTON ATLET Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan 541 SILKY COTTON ATLET için, bedenleri bulunmaktadır.Reflections 541 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
8,28 TL   %17
6,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün