90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

6488 Reflections Gecelik

6488 Reflections Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Reflections markasının 6488 Reflections Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Reflections markasının tasarımları, hem de Reflections markasının ürün kalitesi size 6488 Reflections Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.Reflections markası bu 6488 Reflections Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan 6488 Reflections Gecelik için, bedenleri bulunmaktadır.Reflections CPJ6488GECE Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 6488 Reflections Gecelik ürünü faturada "Reflections CPJ6488GECE" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-