65103 REFLECTIONS ZİNCİR ASKILI ELBİSE

65103 REFLECTIONS ZİNCİR ASKILI ELBİSE

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


2016 PAREO

Bu sebeple 65103 REFLECTIONS ZİNCİR ASKILI ELBİSE modeli bayanların beğenisini kazanmış Reflections markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Reflections markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında 65103 REFLECTIONS ZİNCİR ASKILI ELBİSE modeli ayrıca göz doldurmaktadır. 65103 REFLECTIONS ZİNCİR ASKILI ELBİSE modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

LXL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, ORIGINAL renk seçeneklerine sahip.Reflections 65103 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
60,00 TL   %17
50,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün