Kadın Çorap Termal - Doreanse 800

Kadın Çorap Termal - Doreanse 800
Doreanse 2018 Koleksiyonu: Kadın Çorap Termal - Doreanse 800

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Bayan Termal Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Bayan Termal Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


Polyviskon Termal


Doreanse markasının Bayan Termal Çorap modelleri arasında ürettiği Kadın Çorap Termal - Doreanse 800 ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Bayan Termal Çorap modelleri arasında Doreanse markasının ürettiği Kadın Çorap Termal - Doreanse 800 modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Bayan Termal Çorap’ıdır.

Standart bedenleri bulunan bu Bayan Termal Çorap, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Doreanse 800 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

2018 Doreanse Çorap

15,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!