Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P

Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P
Akbeniz 2019 Koleksiyon: Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Ürün Kodu : 3183P % 100 Polyester Hijyen sebebi ile fantazi geceliklerde kesinlikle iade ve değişim yapılmamaktadır. ÖLÇÜ TABLOSU Beden Göğüs Bel Boy M 62 86 81 L 64 88 83 XL 66 90 85

Özellikle ülkemizde Akbeniz markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Akbeniz markasının Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Mor - Siyah renk seçeneklerine sahip.

Akbeniz 3183P Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Akbeniz Bayan Fantazi Gecelik - 3183P ürünü faturada "Akbeniz 3183P" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.