Akbeniz 2019 Koleksiyon: Akbeniz Bayan Siyah Boxer 21266

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


Ürün Kodu: 21266
Kumaş bilgisi: %95 Pamuk, %5 Likra   Hijyen sebebi ile külotlar da kesinlikle iade ve değişim yapılmamaktadır.


Bayan Boxer Külot modellerinden Akbeniz markasına ait Akbeniz Bayan Siyah Boxer 21266 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Akbeniz markası, bünyesinde bulunan Akbeniz Bayan Siyah Boxer 21266 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S-M bedenleri mevcut olan Akbeniz Bayan Siyah Boxer 21266, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Akbeniz 21266 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Akbeniz Bayan Siyah Boxer 21266 ürünü faturada "Akbeniz 21266" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.