Akbeniz Bayan Straples Body Atlet

Akbeniz Bayan Straples Body Atlet
Akbeniz 2019 Koleksiyon: Akbeniz Bayan Straples Body Atlet

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Kumaş bilgisi: %90 Pamuk, %10 Likra
Bedenler arası ortalama "4 cm" fark bulunmaktadır.Beden Tablosu Orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve denenmemiş olması 


Özellikle Akbeniz markasına ait Akbeniz Bayan Straples Body Atlet askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Akbeniz markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Akbeniz Bayan Straples Body Atlet gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Akbeniz markasına ait bu Akbeniz Bayan Straples Body Atlet model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Akbeniz 255 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Akbeniz Bayan Straples Body Atlet ürünü faturada "Akbeniz 255" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.