90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560

Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Kırmızı, Mor, Gül Kurusu, Mercan, Pudra, Zümrüt renk seçeneği\seçenekleri sunan Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4560 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Allegra Boş Kap Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4560 ürünü faturada "Pierre Cardin 4560" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.