Daymod ANET JARTİYER ÇORABI & JARTİYER TAKIM

Daymod ANET JARTİYER ÇORABI & JARTİYER TAKIM

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Desen : li jartiyer çorabı ve jartiyer takım.

Içerik : %95 polyester %5 elastane
Kalınlık : İNCE
Desen : DESENLİ

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Daymod markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Daymod markasının Daymod ANET JARTİYER ÇORABI & JARTİYER TAKIM ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Daymod ANET JARTİYER ÇORABI & JARTİYER TAKIM modeli olsun gerekse de Daymod markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

Standart, bedenlere sahip Daymod ANET JARTİYER ÇORABI & JARTİYER TAKIM, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Daymod D1321009 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
24,00 TL   %17
20,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün