90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561

Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Pierre Cardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Pierre Cardin markasının Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Kırmızı, Gül Kurusu, Mercan, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4561 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Angel Push Up Dantelli Regular Sütyen Takım Pierre Cardin 4561 ürünü faturada "Pierre Cardin 4561" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Sütyen Takımları

49.5 TL   %9
44,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün