90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi

Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi
Sıradışı degaje kesimi, baştan çıkartan sırt dekoltesi, vücudu saran esnek kumaşı ile çok seksi kokteyl elbisesi. Etekte kullanılan lame kumaş içini belli eder.

Standart Beden; S ve M bedenler için uygundur.

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Angels Passion iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Angels Passion iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Angels Passion AP6010 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Angels Passion Kırmızı Siyah Degaje Süper Mini Club Elbisesi ürünü faturada "Angels Passion AP6010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
53.88 TL   %17
44,90 TL
--Tükendi--