90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll

Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Angels Passion markanın Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Beden: Standart (esnek S,M,L bedenlere uygundur)
 
!! Ürünün üretim yeri Türkiye olup, Türk malı malzemeler kullanılmıştır.

Angels Passion markasının bu Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Angels Passion AP2002-Y Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Angels Passion Siyah Göğsü Taşlı Babydoll ürünü faturada "Angels Passion AP2002-Y" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
45.48 TL   %17
37,90 TL
--Tükendi--