Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205

Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205
Anıl 2016 Koleksiyonu: Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


Geniş askılı bayan atleti
İçerik: 100% Pamuk

Özellikle Anıl markasına ait Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Anıl markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Geniş Askılı Bayan Atlet 0205 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Anıl 0205 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Anıl Bayan Atlet

11,90 TL   %10
10,71 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün