Anıl Jartiyer Takım 5602

Anıl Jartiyer Takım 5602

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının Anıl Jartiyer Takım 5602 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Anıl Jartiyer Takım 5602 modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

80B, 85B, 90B, 95B, bedenlere sahip Anıl Jartiyer Takım 5602, Siyah renk seçeneklerine sahip.Anıl 5602 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
60,90 TL   %22
47,36 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün