Anıl Penye Takım 9231

Anıl Penye Takım 9231
Anıl 2016 Koleksiyonu: Anıl Penye Takım 9231

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


% 50 Pamuk % 50 Polyester


Anıl markasının Anıl Penye Takım 9231 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Anıl markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Anıl markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Anıl markasının Anıl Penye Takım 9231 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, renk seçeneklerine sahip.Anıl 9231 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Anıl Bayan Giyim

Tükendi-