Anıl 2018 Koleksiyon: Anıl Push Up Destekli Sütyen Tanga Takım / Mayokini Üçlü Takım 5566x

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Push Up Destekli Sütyen Tanga Takım / Mayokini Üçlü Takım 5566x modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Push Up Destekli Sütyen Tanga Takım / Mayokini Üçlü Takım 5566x modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%82 Polyamid %18 Elastan


Mürdüm renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Push Up Destekli Sütyen Tanga Takım / Mayokini Üçlü Takım 5566x için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 5566xx Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Push Up Destekli Sütyen Tanga Takım / Mayokini Üçlü Takım 5566x ürünü faturada "Anıl 5566xx" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.