Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


45% Modal 45% Pamuk 10% Elastan

Balensiz, çift kat, modal/penye sütyen


Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Anıl markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Anıl Sporcu Penye Sütyen 3587 modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Anıl markasının Anıl Sporcu Penye Sütyen 3587 model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, renk seçeneklerine sahip.Anıl 3587 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Sporcu Penye Sütyen 3587 ürünü faturada "Anıl 3587" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.