90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671

Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671
Anıl 2018 Koleksiyonu: Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4671xx Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Sütyen Destekli String Takım 4671 ürünü faturada "Anıl 4671xx" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Anıl Sütyen Takımları

89.9 TL   %28
64,90 TL
--Tükendi--