90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682

Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682
Anıl 2018 Koleksiyonu: Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4682xx Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Tam Destekli Sütyen Takım 4682 ürünü faturada "Anıl 4682xx" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Anıl Sütyen Takımları

85.9 TL   %27
62,90 TL
--Tükendi--