Anıt 2020 Koleksiyon: Anıt Balıkçı Yaka O Kol Bayan Atlet 2811

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Özellikle Anıt markasına ait Anıt Balıkçı Yaka O Kol Bayan Atlet 2811 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Anıt markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Anıt Balıkçı Yaka O Kol Bayan Atlet 2811 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Anıt markasına ait bu Anıt Balıkçı Yaka O Kol Bayan Atlet 2811 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

M, L, XL bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Anıt 2811 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Balıkçı Yaka O Kol Bayan Atlet 2811 ürünü faturada "Anıt 2811" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.