Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Anıt markasının Anıt İç Giyim Likralı Erkek Kapalı Yaka Uzunkol 1128 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Anıt markasına ait Anıt İç Giyim Likralı Erkek Kapalı Yaka Uzunkol 1128 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Anıt İç Giyim Likralı Erkek Kapalı Yaka Uzunkol 1128, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Anıt 1128 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt İç Giyim Likralı Erkek Kapalı Yaka Uzunkol 1128 ürünü faturada "Anıt 1128" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.