Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349

Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349

Fantazi Şort Takım ları normal gündelik hayatta yaygın olarak kullanılan bir iç çamaşırı türü değildir. Bu ürün grubu Fantazi Takımlar kategorisinde erotik çekiciliği arttırmak, eşler arasında renkli bir iletişim sağlamak amacıyla üretilmektedirler. Özellikle sitemizin Fantazi Takımlar kategorisinde bulunan tüm Fantazi Şort Takım ları en kaliteli, en hoş tasarıma sahip, en doğal malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlar ile kadınlar erkekleri bu Fantazi Şort Takım lar ile baştan çıkaracaklar.Özellikle Anıt markası bu alanda kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Bu markanın Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349 modelinde kullanılan kumaş ve renklerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım kadınların çekiciliğine şüphesiz bir erotizm katacaktır. Anıt markasının Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349 modeline ait bu Fantazi Şort Takım ı en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

M, bedenlere sahip Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Anıt 4349 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt İç Giyim Pullu Fantazi Şort Takım 4349 ürünü faturada "Anıt 4349" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.