90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960

Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960
Anıt 2017 Koleksiyonu: Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Anıt markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960 ürününü sunmaktayız.Bu Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Anıt markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Anıt markasına ait Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

M, L, XL, bedenlere sahip Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960, Siyah, Ekru renk seçeneklerine sahip.

Anıt 2960 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Modal Boncuklu Bayan Atlet 2960 ürünü faturada "Anıt 2960" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Anıt Bayan Atlet

15.18 TL   %8
13,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-XL
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün