90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Artış 929 Lohusa 3'lü Sabahlık Pijama Takım

Artış 929 Lohusa 3'lü Sabahlık Pijama Takım

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Artış markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.


Artış 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyon ürünüdür.  Güpür ve Penye kumaştan üretilmiştir. Takımımız sabahlık ve lohusa pijama takımdan oluşmaktadır. Göğüs kısmı emzirmeye uygundur. Orjinal Artış ambalajında gelmektedir.

Aksesuarlar dahil değildir.


Artış markasına ait Artış 929 Lohusa 3'lü Sabahlık Pijama Takım model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

, bedenlere sahip Artış 929 Lohusa 3'lü Sabahlık Pijama Takım, renk seçeneklerine sahip.

Artış 929 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Artış 929 Lohusa 3'lü Sabahlık Pijama Takım ürünü faturada "Artış 929" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-