RedHotBest 2018 Koleksiyon: Asymmetrical Elegance Dress – Süper Mini Kokteyl Elbisesi
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Asymmetrical Elegance Dress – Süper Mini Kokteyl Elbisesi
Sıradışı asimetrik degaje kesimi, tek koldaki omuz dekoltesi, vücudu saran esnek mikro kumaşı ile çok seksi kokteyl elbisesi. Mikro kumaş bir miktar içini belli eder. 

Standart beden S ve M bedenler için uygundur. 

Aynı kumaştan üretilmiş string hediyesiyle


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. RedHotBest iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Asymmetrical Elegance Dress – Süper Mini Kokteyl Elbisesi modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. RedHotBest iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Asymmetrical Elegance Dress – Süper Mini Kokteyl Elbisesi, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

RedHotBest RHB301175 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Asymmetrical Elegance Dress – Süper Mini Kokteyl Elbisesi ürünü faturada "RedHotBest RHB301175" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.