Fantazi Ayaksız Çoraplar

, 1 ürün bulduk!

Fantazi Ayaksız Çoraplar

Kadın olmak başlı başına zor bir zanaat. Doğru zamanda doğru bir biçimde kadın kadın kendini gösterebilmek için son derece özel olan bir olgu.

Günümüz kadını teknolojinin de ilerlemesi ile beraber düne göre çok daha bilinçli ve de dişiliğinin farkında. Dahası bunu da çekinmeden açıkça gösteriyorlar.

İşte cinsellik konusunda da kadınlar eskisi gibi tutuk değil ve sevdiği adamla hoş saatler geçirmek için çok özel ürünler kullanıyorlar.

Bu ürünlerden bir tanesi de başlı başına özel bir ürün olan fantezi ayaksız çoraplar.

Külotlu çorap olarak değerlendirebileceğimiz bu ürünler adından da anlaşılacağı üzere ayak kısmı olan kısmen tayt vari bir yapısı olan ürünler.

Yine bu ürünlere baktığımızda külot kısmı olmayan tek tek giyilen çorapları da görüyoruz. Üstelik bu ürün grubunda karşımıza öyle ürünler çıkıyor ki, gündelik yaşamda gece özel gezmelerde de kullanmak mümkün olabiliyor.

Modellerden bazılarına bakmak gerekir ise parlak olanlar, file olanlar, dantelliler hemen söylenebilecek olanlar.

Yine fantezi ayaksız çoraplar kategorisinde hemen her renk ile karşılaşıyoruz. Kırmızı, pembe füme, siyah bir anda söylenebilecek olan renkler.

Standart bedende yapılanlar olduğu gibi S,M, L ve XL bedenlerinde yapılan çoraplara da denk geliyoruz.

Polyester, Spandex, Polyamide, Likra ve dantel ağırlıklı olarak bu çoraplarda karşımıza çıkan malzemeler. Fiyatlar ise ürünün özelliğine, kullanılan malzemeye ve markasına göre değişiyor.