HMD 2017 Koleksiyon: Bayan Askıları Dantelli Atlet Hmd B2009

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


%100 Koton


Özellikle HMD markasına ait Bayan Askıları Dantelli Atlet Hmd B2009 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü HMD markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Bayan Askıları Dantelli Atlet Hmd B2009 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. HMD markasına ait bu Bayan Askıları Dantelli Atlet Hmd B2009 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

54, 56, 60, 64 bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.HMD B2009 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan Askıları Dantelli Atlet Hmd B2009 ürünü faturada "HMD B2009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.