Bayan Eşofman Takımı Penye Mood 8226

Bayan Eşofman Takımı Penye Mood 8226

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


Set 100% Polyester


Penye Mood markasının Bayan Eşofman Takımı Penye Mood 8226 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Penye Mood markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Penye Mood markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Penye Mood markasının Bayan Eşofman Takımı Penye Mood 8226 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8226 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
159,00 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün