Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436

Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436

2019 HMD Bayan Atlet

27.34 TL   %20
21.87 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
HMD 2019 Koleksiyon: Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


%92 Koton %8 Elastan


Özellikle HMD markasına ait Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü HMD markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. HMD markasına ait bu Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S-M, L-XL bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.HMD B2436 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan Likralı Süprem Atlet Hmd B2436 ürünü faturada "HMD B2436" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.