HMD 2019 Koleksiyon: Bayan Straplez Atlet Hmd B2403

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.


%100 Koton


Özellikle HMD markasına ait Bayan Straplez Atlet Hmd B2403 askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü HMD markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Bayan Straplez Atlet Hmd B2403 gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. HMD markasına ait bu Bayan Straplez Atlet Hmd B2403 model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

S-M, L-XL bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.HMD B2403 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan Straplez Atlet Hmd B2403 ürünü faturada "HMD B2403" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.