Berrak Kapitone Eşofman Ev Giyimi 5492

Berrak Kapitone Eşofman Ev Giyimi 5492
Berrak 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Berrak Kapitone Eşofman Ev Giyimi 5492

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


% 70 Pamuk % 25 Pes % 5 Elastan


Berrak markasının Berrak Kapitone Eşofman Ev Giyimi 5492 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Berrak markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Berrak markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Berrak markasının Berrak Kapitone Eşofman Ev Giyimi 5492 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, renk seçeneklerine sahip.Berrak 5492 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2015-2016 Sonbahar Kış Berrak Bayan Giyim

Tükendi-