90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668

Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Berrak markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Berrak markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Berrak markasının Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


% 100 Pamuk


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Berrak markasının Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

, bedenlere sahip Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668, renk seçeneklerine sahip.Berrak 7668 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Berrak Kız Çocuk Pijama İnterlok Yuvarlak Yaka 7668 ürünü faturada "Berrak 7668" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-