Bona Mania 2019 Koleksiyon: Bona Mania Dizüstü Çorap B81101

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


%95 Polyamid%5 Elastan.Dizüstü Çorap


Bona Mania markasına ait bu Bona Mania Dizüstü Çorap B81101 model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Bona Mania markasına ait bu Bona Mania Dizüstü Çorap B81101 model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Bona Mania markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Bona Mania Dizüstü Çorap B81101 model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Bona Mania 283-000070 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bona Mania Dizüstü Çorap B81101 ürünü faturada "Bona Mania 283-000070" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.