Bondy 2 Li Ayaklı Puf Deri Sandık Takım 201

Bondy 2 Li Ayaklı Puf Deri Sandık Takım 201

Özellikle ülkemizde genç kızlar için en önemli dönem şüphesiz evlilik öncesi hazırlıklardır. Her şeyin mükemmel olabilmesi hayalini yaşayan genç gelinler, çeyiz den kıyafetlere kadar, alınacak tüm eşyaların hem kaliteli, hem de göz alacak derecede çok şık olmasını isterler. Bu bakımdan sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisi altında genç gelinlerin beğenisine sunduğumuz tüm Çeyiz & Nişan Sandıkları modellerinde, özellikle alanında uzman tasarımcıların elinden çıkmış en uygun fiyatlı, ancak en kaliteli ve şık ürünler tercih edilmektedir.


DİKKAT: Sandık ürünlerimizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Çeyiz & Nişan Sandıkları arasında Bondy markasının bu Bondy 2 Li Ayaklı Puf Deri Sandık Takım 201 modeli çeyiz hazırlığı içinde olan gelinler arasında çok büyük bir beğeni kazanmıştır. Gerek Bondy markasının kalite anlayışı ve gerekse de Bondy 2 Li Ayaklı Puf Deri Sandık Takım 201 modelinde kullanılan malzeme ve tasarımcının emeği bu modelin tercih edilmesinde etken olmuştur.

, bedenlere sahip Bondy 2 Li Ayaklı Puf Deri Sandık Takım 201, renk seçeneklerine sahip.Bondy 201 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-