Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207

Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207

2019 Bondy Gelin & Çeyiz

590.62 TL   %17
492.19 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bondy 2019 Koleksiyon: Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207

Özellikle ülkemizde genç kızlar için en önemli dönem şüphesiz evlilik öncesi hazırlıklardır. Her şeyin mükemmel olabilmesi hayalini yaşayan genç gelinler, çeyiz den kıyafetlere kadar, alınacak tüm eşyaların hem kaliteli, hem de göz alacak derecede çok şık olmasını isterler. Bu bakımdan sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisi altında genç gelinlerin beğenisine sunduğumuz tüm Nişan Sandıkları modellerinde, özellikle alanında uzman tasarımcıların elinden çıkmış en uygun fiyatlı, ancak en kaliteli ve şık ürünler tercih edilmektedir.


DİKKAT: Sandık ürünlerimizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Nişan Sandıkları arasında Bondy markasının bu Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207 modeli çeyiz hazırlığı içinde olan gelinler arasında çok büyük bir beğeni kazanmıştır. Gerek Bondy markasının kalite anlayışı ve gerekse de Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207 modelinde kullanılan malzeme ve tasarımcının emeği bu modelin tercih edilmesinde etken olmuştur.

Standart, bedenlere sahip Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207, Ekru, Pembe, Pudra renk seçeneklerine sahip.Bondy 207 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy 2 Li Fransız Tek Bombeli Çeyiz Sandık Takım 207 ürünü faturada "Bondy 207" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.