Bondy 2 Li Hürrem Kapitone Sandık Takımı 200

Bondy 2 Li Hürrem Kapitone Sandık Takımı 200

Özellikle ülkemizde genç kızlar için en önemli dönem şüphesiz evlilik öncesi hazırlıklardır. Her şeyin mükemmel olabilmesi hayalini yaşayan genç gelinler, çeyiz den kıyafetlere kadar, alınacak tüm eşyaların hem kaliteli, hem de göz alacak derecede çok şık olmasını isterler. Bu bakımdan sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisi altında genç gelinlerin beğenisine sunduğumuz tüm Nişan Sandıkları modellerinde, özellikle alanında uzman tasarımcıların elinden çıkmış en uygun fiyatlı, ancak en kaliteli ve şık ürünler tercih edilmektedir.


DİKKAT: Sandık ürünlerimizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Nişan Sandıkları arasında Bondy markasının bu Bondy 2 Li Hürrem Kapitone Sandık Takımı 200 modeli çeyiz hazırlığı içinde olan gelinler arasında çok büyük bir beğeni kazanmıştır. Gerek Bondy markasının kalite anlayışı ve gerekse de Bondy 2 Li Hürrem Kapitone Sandık Takımı 200 modelinde kullanılan malzeme ve tasarımcının emeği bu modelin tercih edilmesinde etken olmuştur.

Standart, bedenlere sahip Bondy 2 Li Hürrem Kapitone Sandık Takımı 200, Ekru, Pudra renk seçeneklerine sahip.Bondy 200 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.
400.77 TL   %22
310,68 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün