90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Bondy Md22 Platform Gelin Terliği

Bondy Md22 Platform Gelin Terliği
Bondy 2017 Koleksiyonu: Bondy Md22 Platform Gelin Terliği

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.Bondy markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple Bondy markasının ürettiği Bondy Md22 Platform Gelin Terliği modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. Bondy markasına ait Bondy Md22 Platform Gelin Terliği modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Bondy Md22 Platform Gelin Terliği için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

Bondy MD22 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy Md22 Platform Gelin Terliği ürünü faturada "Bondy MD22" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Bondy Gelin & Çeyiz

114 TL   %17
95,00 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün