90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu

Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu
Bondy 2017 Koleksiyonu: Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.Bondy markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple Bondy markasının ürettiği Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. Bondy markasına ait Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

Bondy MD23 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy MD23 Gelin Terlik Dolgu Topuklu ürünü faturada "Bondy MD23" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Bondy Gelin & Çeyiz

82.8 TL   %17
69,00 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün