3'lü Pijama Takımları, 4'lü Pijama Takımları erkekler tarafından en çok tercih edilen pijama takımlarının başında gelmektedir.

Bone Club Erkek Pano Desen Yakalı 3 Lütakım 3851

Genelde 1 üst ve 2 alttan yada 1 üst 1 alt 1 atlet, 1 külot dan oluşan bu çoklu pijama takımlarını, gerek sıcak gerekse serin günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bone Club 3851Erkek Giyim tam size/sevdiklerinize göre. Bone Club 3'lü, 4'lü pijama takımlar, en şık ve birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Bone Club Erkek Pano Desen Yakalı 3 Lütakım 3851 modeli, şık tasarımı ve yüksek kalitesi ile oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir.

Nar Çiçeği renk seçeneği\seçenekleri sunan Bone Club Erkek Pano Desen Yakalı 3 Lütakım 3851 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Bone Club 3851 Erkek Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bone Club Erkek Pano Desen Yakalı 3 Lütakım 3851 ürünü faturada "Bone Club 3851" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.