Bridgedale Ski Midweight Çorap - Small

Bridgedale Ski Midweight Çorap - Small

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Bayan Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Bayan Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Bayan Termal Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Bayan Termal Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


Ürün Kodu : BRD5726
Kayakçılar ve kışın uzun yürüyüşler yapanlar için üretilmiş yünlü, konforlu bir kayak çorabıdır.

  • Yüksek diz altı kesimi kayak ayakkabısı ile kullanımda ayağınızın rahatsız olmasını engeller.
  • Kayak ayakkabısının ayağınıza baskı yaptığı yerler desteklenmiştir.
  • Fazla sıkmayan Lycra bilek kısmı uzun süreli kullanımda rahatsız etmez.
  • Parmak kısmındaki dikişler yassı şekilde olduğu için varlığını hissettirmez.

    Isolfil: Mucidine kimya alanında Nobel Ödülü kazandıran, nem emici termal fiberdir.

Bridgedale markasının Bayan Termal Çorap modelleri arasında ürettiği Bridgedale Ski Midweight Çorap - Small ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Bayan Termal Çorap modelleri arasında Bridgedale markasının ürettiği Bridgedale Ski Midweight Çorap - Small modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Bayan Termal Çorap’ıdır.

bedenleri bulunan bu Bayan Termal Çorap, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Bridgedale 263 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
62,86 TL   %29
44,90 TL
--Tükendi--