90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large

Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk İç Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


- Doğa şartlarında ayağı korumak için tasarlanmıştır
- Kullanılan doğal Merinos yünü sayesinde çok hızlı bir şekilde ter transferi yapar
- Hassas ayaklar için ekstra yumuşak yapıya sahiptir
- Ayakkabının temas noktaları ekstra desteklere sahiptir


Bridgedale markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk İç Giyimi ürünüdür. Çünkü Bridgedale markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large için, bedenleri bulunmaktadır.Bridgedale 5832 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bridgedale Trail Çocuk Çorabı - Large ürünü faturada "Bridgedale 5832" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-