Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS

Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS
Orkide 2019 Koleksiyon: Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Siyah, Ekru, Pembe, Gri renk seçeneği\seçenekleri sunan Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS için, 80B, 85B, 90B, 95B, 100B bedenleri bulunmaktadır.Orkide PARIS Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Büstiyer Külot Takım Orkide PARIS ürünü faturada "Orkide PARIS" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.